Інфосервіс


Кожен покупець едвайзера автоматично стає користувачем відповідного інфосервісу.

Кожного разу, коли трапляються зміни в законодавстві чи інші події, що відображаються на достовірності та/чи повноті інформації, наведеної в едвайзері, ми інформуємо про це користувачів, розміщуючи на сторінці інфосервісу видання таку інформацію:

Таким чином, кожен користувач відмічає для себе ті сторінки, які стали неактуальними з тих чи інших причин, що захищає його від ризику використання застарілої інформації.

По мірі накопичення таких змін ми видаємо Оновлення, що дозволяє актуалізувати видання, тобто повністю оновити його зміст. Така система оновлень називається накопичувальною.


Інструкція по застосуванню


З кожним повідомленням інфосервісу виконайте такі операції:

  1. Натисніть на строку повідомлення - в залежності від налаштувань Вашого інтернет-браузера його текст відкриється у вікні, або Вам буде запропоновано зберегти файл з повідомленням на диску - в такому випадку зробіть це, а потім відкрийте збережений файл (формат файлу - PDF).
  2. Роздрукуйте повідомлення на папері формату А5 (у випадку використання формату А4 його потім необхідно буде обрізати до необхідного розміру).
  3. Стандартним діроколом зробіть отвори з лівого боку роздрукованого листка.
  4. Розкрийте механізм тримача сторінок едвайзера та розмістіть повідомлення перед необхідною сторінокою (зазначена у правому верхньому куті повідомлення - див. малюнок для наочності).

Все! Тепер, навіть якщо Ви забудете про зміни, які дізналися з повідомлення інфосервісу, Ви обов'язково знову натрапите на нього, коли будете користуватися розділом, що зазнав змін.

Зазвичай прочитані Вами повідомлення виділяються в браузері іншим кольором, тож Ви можете легко відстежити чи всі з наданих повідомлень Ви вже обробили, нові повідомлення розміщуються в кінці списку.

Коли зазнає змін значна кількість сторінок видання, ми підготуємо та запропонуємо Вам оновлення до нього. Зазвичай, після виходу оновлення всі попередньо накопичені повідомлення інфосервісу стають неактуальними (необхідні зміни вже зроблені в новому комплекті сторінок, що Ви отримуєте), тож список повідомлень обнуляється (та починає знову накопичуватися разом зі змінами законодавства).

Таким чином, повідомлення інфосервісу - це зручний та безкоштовний спосіб тримати видання в актуальному стані в перервах між оновленнями.