Що таке едвайзер


Едвайзер - це сучасний та зручний формат довідкового друкованого видання. У перекладі з англійської adviser означає експерт, радник, консультант. Саме це є основним завданням нашого видання - швидко й зручно дати відповідь на будь-яке питання: не теорію, не аналітику, а тільки надійні практичні рекомендації по вирішенню реальних проблем.

Традиційні друковані довідники, на відміну від художньої чи публіцистичної літератури, потребують регулярного перевидання, інакше існує ризик того, що наведена в них інформація застаріє з розвитком законодавства, суспільства, технологій і т.ін. Тому видавці спеціалізованої літератури орієнтуються зазвичай на традиційні оперативні формати: газета, журнал, інформаційний листок.

Ми ж обрали інший шлях - ставши едвайзером, книга отримала можливість поновлюватися новими сторінками замість застарілих з тих чи інших причин. Тепер ми можемо включити всю інформацію в єдине видання та не турбуватися щодо майбутніх змін в його змісті. Вочевидь, це зручно і видавцю, і читачеві, хоча останнього тепер логічніше називати користувачем, бо він стає абонентом системи оновлення інформації.

Окрім того, компакт-диск (CD) в комплекті з едвайзером дозволяє не просто отримати необхідну інформацію, але й відразу ж скористатися готовими шаблонами документів, складених фахівцями.

В результаті кожен користувач едвайзера отримує такі переваги:

Механізм заміни сторінок едвайзера простий і надійний, що забезпечує його багаторічну експлуатацію. Завдяки цьому Ви можете легко доповнювати сторінки видання повідомленнями інфосервісу та замінювати застарілі під час оновлення - Ваше видання завжди містить актуальну інформацію та виглядає цілісно та сучасно!