Популярні запитання


Спробуйте знайти відповідь на своє запитання серед наведених нижче. Якщо його там немає, або просто якщо Вам комфортніше з'ясувати всі деталі особисто - ласкаво просимо і чекаємо на Ваше звернення у будь-якій формі.

Що я купую? Ви просто зібрали у довіднику перелік законів?

Чи можливо придбати окремий розділ едвайзера?

Що на CD-диску?

Яка мова видання (російська чи українська)?

Як часто видаються оновлення?

Придбання довідника зобов'язує до оплати кожного оновлення до нього?

Чому едвайзери дорожчі у порівнянні зі звичайними книгами?

Навіщо заповнювати та відправляти замовлення? Чи можна без нього отримати Рахунок?

Моє керівництво відмовляє у придбанні літератури по передоплаті. Чи є альтернативні варіанти?

Ми - держпідприємство. Чи дозволить казначейство придбати видання?

Як і коли я отримаю свій едвайзер?


Що я купую? Ви просто зібрали у довіднику перелік законів?


Ні. Головне призначення едвайзера - це практичні рекомендації для реальних ситуацій. Текст видання складають ексклюзивні авторські матеріали визнаних експертів. Звичайно, текст містить посилання на закони та інші нормативні документи, але не копіює їх.

Повернутися до переліку запитань


Чи можливо придбати окремий розділ едвайзера?


Ні. Видання є цілісним та не передбачається відокремлення та продаж розділів.

Повернутися до переліку запитань


Що на CD-диску?


На СD-диску здебільшого розміщені шаблони документів, складені кваліфікованими спеціалістами.

Шаблон - це текстовий документ (зазвичай у форматі MS Word), що містить необхідне інформаційне наповнення того чи іншого документа (Акту, Заяви, Протоколу тощо), але з незаповненими полями, унікальними для компанії, особи тощо.

Зазвичай Вам достатньо лише заповнити в шаблоні кілька полів (наприклад, П.І.Б., назву підприємства, дату), щоб отримати готовий до друку та підпису документ.

Таким чином, Ви отримуєте одразу 2 переваги: витрачаєте на складення документів мінімум часу та маєте впевненість в тому, що вони відповідають чинному законодавству.

Повернутися до переліку запитань


Яка мова видання (російська чи українська)?


Мову кожного з видань зазначено на його основній сторінці. Зазвичай це українська.

Повернутися до переліку запитань


Як часто видаються оновлення?


Періодичність випуску оновлень обумовлюється інтенсивністю змін в законах та інших нормативних актах - від них залежать повнота та достовірність інформації, наведеній в довіднику.

Для видань з накопичувальною системою оновлень ми намагаємось відійти від регулярного “виставлення рахунків” незалежно від того чи багато змін трапилось, і чи варті вони Вашої уваги та витрачених коштів. Натомість ми видаємо оновлення лише тоді, коли кількість інформації, що потребує змін, переходить певну межу (80-100 сторінок).

Зазвичай частота виходу оновлень складає раз на 3 до 12 місяців, що в середньому становить 1-2 оновлення на рік.

Повернутися до переліку запитань


Придбання довідника зобов'язує до оплати кожного оновлення до нього?


Ні. Ви можете в будь-який момент відмовитись від подальших оновлень та оплати відповідних рахунків. Ми застерігаємо Вас від використання застарілої інформації, тож не радимо відмовлятися, але безумовно приймемо Вашу відмову.

Повернутися до переліку запитань


Чому едвайзери дорожчі у порівнянні зі звичайними книгами?


Ні, ми не використовуємо у виробництві наших видань наддорогі матеріали. Дійсно, папір найвищої якості, високоякісний офсетний друк, CD, екслюзивні обкладинка та упаковка, доставка складають не більше третини від вартості видання. Водночас, набагато більше ми витрачаємо на авторську винагороду за дійсно унікальні матеріали та на маркетинг наших видань.

Ми пропонуємо продукти за цінами, що здатні виводити їх на самоокупність (нажаль чи на щастя, ми не отримуємо жодної допомоги від жодної програми підтримки відчизняного видавника), але головне - кожне з наших видань перш за все є дійсно вигідним вкладенням коштів для його користувачів, бо його ціна є нерзівняно меншою за вартість консультацій експертів, робочого часу, неефективно витраченого на пошук та фільтрацію інформації, підготовку документів тощо.

Зрештою, всі ми задля досягнення мети завжди витрачаємо або час, або гроші, або те й інше, а в гіршому випадку ще й розплачуємося за зроблені помилки.

В цьому випадку метою є грамотне та зручне виконання Ваших робочих обов'язків, а найменша ціна за зекономлені зусилля та час, а ще за помилки, що їх вдалося запобігти - це вартість вірного помічника-едвайзера, завжди оновленого і розташованого на відстані витягнутої руки.

Повернутися до переліку запитань


Навіщо заповнювати та відправляти замовлення? Чи можна без нього отримати Рахунок?


При формуванні Рахунку нам необхідно, принаймні, зазначити назву підприємства-платника, знати номер факсу, за яким надіслати цей Рахунок, а ще зазначити ім'я та прізвище контактної особи, щоб секретар мав змогу передати їй отриманий Рахунок - саме для зазначення цього мінімального набору відомостей існує бланк Замовлення.

Крім того, важливо вірно вказати адресу доставки видання, а також номер телефону контактної особи (або іншої особи, якій ми зможемо повідомити дату відправлення посилки з виданням або вирішити інші оперативні питання).

Якщо Ви не бажаєте, можете не заповнювати інші відомості про підприємство (наприклад, кількість працівників та сферу діяльності, які ми використовуємо для своєї внутрішньої статистики та не передаємо жодній третій особі).

Зрештою, головне - щоб Ви вказали своє ім'я та телефон — ми не менше Вас зацікавлені в тому, щоб Ви отримали Рахунок, тож самі зателефонуємо Вам для з'ясування інформації, якої бракує.

Зручніше заповнити Замовлення від руки та відправити факсом або внести відомості в електронному вигляді на сторінці замовлення відповідного видання, але Ви можете навіть просто зателефонувати нам та надиктувати необхідну інформацію. В будь-якому випадку, вже через кілька хвилин Ви отримаєте Рахунок.

Повернутися до переліку запитань


Моє керівництво відмовляє у придбанні літератури по передоплаті. Чи є альтернативні варіанти?


Так. Ми пропонуємо 4 варіанти оплати вартості наших видань:

  1. Найшвидший - Ви відправляєте нам Замовлення будь-яким зручним для Вас способом (по факсу, листом, на електронну пошту, заповнивши єлектронну форму на цьому сайті), вже за 10 хвилин після отримання Замовлення ми відправляємо Вам Рахунок факсом за номером, що Ви вказали в Замовленні. Наступного дня після сплати Вами Рахунку ми віправляємо Вам видання поштою за адресою, що Ви вказали в Замовленні (разом з комплектом необхідних документів).
    Відповідно до чинного законодавства, така форма купівлі-продажу є письмовим договором у формі оферти-ацепту.
  2. Якщо Вам потрібен письмовий Договір - просто вкажіть це в Замовленні - додатково до стандартного набору документів ми вкладемо роздрукований у 2-х примірниках та підписаний з нашого боку Договір.
  3. Без передоплати - в такому випадку, знову ж таки, вкажіть про це в Замовленні - ми надішлемо Вам текст Договору електронною поштою, Ви його роздрукуєту в 2-х примірниках, заповніть пусті поля, підпишете зі свого боку, проставите печатку та надішлете нам листом. В день отримання листа ми віправляємо Вам видання поштою за адресою, що Ви вказали в Договорі (разом з комплектом необхідних документів та Вашим примірником Договору).
  4. Без передоплати і без Договору - аналогічно попередньому варіанту за винятком того, що ми виставимо Вам Рахунок після отримання Замовлення, а Ви надішлете нам листом оформлений належним чином Гарантійний лист про те, що зобов'язуєтесь сплатити по зазначеному Рахунку впродовж 5 робочих днів з дня отримання видання. В день отримання Гарантійного листа ми віправляємо Вам видання поштою за адресою, що Ви вказали в Замовленні (разом з комплектом необхідних документів).

Повернутися до переліку запитань


Ми - держпідприємство. Чи дозволить казначейство придбати видання?


Так, серед наших клієнтів є багато держпідприємств. Жодних проблем з казначейством у них не виникло.

Повернутися до переліку запитань


Як і коли я отримаю свій едвайзер?


Наступного робочого дня після оплати Рахунку або отримання підписаного з Вашого боку Договору (чи Гарантійного листа) ми зателефонуємо Вам та повідомимо про дату відправлення посилки (через Укрпошту) та надамо унікальний код посилки в системі Укрпошти.

Маючи унікальний код посилки, Ви матимете змогу самостійно відслідковувати процес переміщення посилки до Вашого поштового відділення, для чого достатньо лише ввести зазначений код на сторінці пошуку поштових відправлень.

Зазвичай посилка доставляється впродовж 2-3 днів по Києву та впродовж 3-5 днів - по Україні.

Вартість доставки вже включена до вартості видання, тож Вам не треба платити при його отриманні.

Для отримання посилки контактній особі необхідно мати з собою паспорт (якщо чітко та повно зазначені П.І.Б. контактної особи в Замовленні та, відповідно - в графі Кому адреси отримувача), або посилку може отримати будь-яка інша особа за наявності Довіреності на отримання поштової кореспонденції від імені підприємства (складається у довільній формі, з печаткою підприємства).

Увага!

Якщо Ви не заберете посилку впродовж 5-ти днів з дати її потрапляння до поштового відділення, працівники пошти вимагатимуть від Вас оплати вартості її зберігання (3 грн 10 коп за кожен день).

Якщо ж Ви не заберете посилку впродовж 30-ти днів з дати її потрапляння до поштового відділення, вона (посилка) буде повернута відправникові.

За нашим досвідом не завжди поштарі своєчасно доставляють Повідомлення про отримання посилки, тож варто самостійно відстежити її переміщення за допомогою наданого нами коду. Більше того, якщо працівники пошти не можуть знайти посилку за Вашим ім'ям або за назвою підприємства - просто надайте їм цей код.

В будь-якому випадку ми зробимо все залежне від нас, щоб Ви отримали видання, навіть якщо воно “загубиться по дорозі” з вини пошти.

Повернутися до переліку запитань