Що таке оновлення


Завдяки інфосервісу користувач видання має змогу своєчасно дізнатися про зміни законодавства, що безпосередньо впливають на повноту та/чи достовірність інформації, що наведена в едвайзері. Це унеможливлює використання застарілої інформації, але має й недоліки:

Саме тому є певна межа, після якої Ваш едвайзер потребує оновлення. Зазвичай це відбувається, коли кількість сторінок, що потребують змін, наближається до 80-100.

Крім того, разом із оновленням змісту видання ми маємо змогу покращити його за рахунок додавання нових підрозділів, додатків тощо, що відображать побажання користувачів щодо додаткової інформації, сучасні тенденції та новели законодавства.


Як відбувається оновлення


Оновлення являє собою новий компакт-диск та комплект замінних сторінок (близько 100), пронумерованих і складених таким чином, щоб після заміни ними застарілих знову скласти цілісне, повне та оновлене (актуалізоване) видання.

Для полегшення процесу актуалізації едвайзера до комплекту кожного оновлення входить детальна інструкція - весь процес займає не більше 5 хвилин.

Для придбання оновлення немає потреби робити жодних додаткових замовлень. Кожному з користувачів видання ми своєчасно надішлемо анонс запланованого оновлення та Рахунок для його сплати.

Будь-який користувач може відмовитися від запропонованого оновлення, що буде означати відмову від усіх подальших оновлень, тому що процедура актуалізації не передбачає заміну сторінок із вибіркових оновлень.

Ми поважаємо вибір користувача, однак рекомендуємо регулярно оновлювати видання, бо використання застарілої інформації може мати непередбачувані наслідки.