Автори видання


У розробці видання взяли участь юристи київського офісу міжнародної юридичної компанії "Бейкер і Макензі" (Baker & McKenzie). На рахунку київського офісу цієї компанії багато успішних справ, пов’язаних з питаннями корпоративного управління в Україні, зокрема, стосовно різноманітних аспектів створення, управління та діяльності акціонерних товариств. Починаючи із 1992 року, коли компанія "Бейкер і Макензі" почала працювати в Україні (вже більше двадцяти років тому), її юристи активно працювали над удосконаленням корпоративного законодавства в Україні і розробкою цілої низки нормативних документів щодо корпоративного управління.

Враховуючи досвід та кваліфікацію київського офісу компанії “Бейкер і Макензі”, її юристи були залучені в якості експертів при розробці самого Закону "Про акціонерні товариства", і навіть зараз працюють в робочих групах НКЦПФР України над розробкою низки підзаконних актів. Зокрема, Ігор Іванович Олехов, як Співголова Комітету з Банків та Фінансів Американської Торгової Палати (в минулому також Голова Правового Комітету Європейської Бізнес Асоціації), неодноразово брав участь у робочих групах із розробки Закону "Про акціонерні товариства" разом із представниками НКЦПФРУ та у Верховній Раді України, а також опрацьовував численні коментарі від членів Американської Торговельної Палати та Європейської Бізнес Асоціації задля того, щоб вони були відображені у положеннях Закону "Про акціонерні товариства".

Ми вдячні компанії “Бейкер і Макензі” за участь у написанні видання, особливо пану Олехову, який очолив авторський колектив.

Ігор Іванович Олехов є партнером юридичної фірми “Бейкер і Макензі” та одним із основних авторів значної низки публікацій з корпоративного та банківського права, а також питань оподаткування та структурування міжнародного бізнесу.

Ігор Іванович закінчив факультет міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 1999 році та є аспірантом Інституту держави і права Національної академії наук України.

У 2002 році пан Олехов отримав ступінь Магістра права (з відзнакою) в університеті Единбургу та навчався у Лондонській школі економіки та політології за стипендією Ханзарда.

З серпня 1998 року Ігор Іванович Олехов працює в компанії “Бейкер і Макензі”, а з липня 2008 року є Партнером Київського офісу “Бейкер і Макензі” та спеціалізується у галузях банківського та фінансового, податкового та корпоративного права.

Ігор Іванович є членом Української асоціації міжнародного права, Національної ради громадських свобод «Ліберті» та Співголовою Комітету з Банків та Фінансів Американської Торгової Палати.

Пан Олехов консультує численних клієнтів з банківського законодавства, з питань корпоративних фінансів та оподаткування. Він очолює проекти комплексної перевірки компаній та комерційних банків у випадках їх придбання міжнародними інвесторами, а також активно консультує з питань податкового планування та трансфертного ціноутворення міжнародних трансакцій.